W naszej ofercie mamy dla państwa przygotowane 4 apartamenty oraz 8 pokoi w klimacie góralskim.

Obiekt znajduję się 100m od zjazdu z A1 i DK91. Na całym obiekcie skorzystać można z darmowego internetu oraz telewizji. Obiekty wyposażone są w duże parkingi. Kompleks znajduję się 2,5 km od centrum Ciechocinka, w którym można zobaczyć wiele ciekawych atrakcji  m.in. Muszlę Koncertową, Jasia i Małgosię , “Grzybka”. Miasto posiada największe w Europie Tężnie Solankowe.

Nasze Zalety

Apartamenty

Przygotowaliśmy dla Państwa 4 apartamenty . Składają się one z  sypialni, aneksu kuchennego oraz dwóch łazienek. Do Waszej dyspozycji między innymi przestronna szafa, która pomieści sporo ubrań. Każdy apartament przywiązuje dużą uwagę do tradycji podhalańskiej. Sami robimy do nich meble . Tuż obok znajduję się Nasza regionalna karczma. Łazienka wyposażona w  prysznic, duże lustro oraz bidet. Aneks kuchenny pozwala Państwu skorzystać z mini lodówki oraz zlewu. Na wyposażeniu również czajnik elektryczny. Zapewniamy miejsca parkingowe , bezpłatne WiFi oraz telewizję . Każdy apartament wyposażony jest w duży telewizor oraz sejf.

W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu pod numerem
+48 600 201 018

Pokoje

W Naszej ofercie znajdują się również pokoje 2-osobowe. Pokój posiada przestronna szafę.  Komfortowa łazienka stworzona została w stylu góralskim. Wyposażona została w prysznic oraz duże lustro z szafką. Pokoje nawiązują do tradycji gór.  Szafki nocne pozwolą Państwu mieć najpotrzebniejsze rzeczy zawsze przy sobie. Przystrojenie i zdobienie pokoi, pozwoli poczuć podhalańską magię. Każdy pokój wyposażony jest w duży telewizor z dostępem do kanałów telewizyjnych. Szerokopasmowy internet, pozwoli na szybkie korzystanie z internetu. Zapewniamy również monitorowany parking.

W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu pod numerem
+48 600 201 018